עברית / English

שירותים


שירות בביתם

בהתאם לרמת הלקות ממנה סובלים הלקוחות, ובהתאם למצבם האישי, ניתן לספק להם שירות בביתם, או להעבירם לאחד מבתי הדיור המוגן של אור לנפש.

מרבית עבודת אור לנפש מתבצעת דרך תוכנית הביקורים האינטנסיבית של הארגון. במהלך הביקורים עוזרים העובדים ללקוחות בקישורים הדרושים לקיום חיי יום יום כגון כביסה, בישול, קניות, נקיון, עריכת תקציב, ביקור בבנק, הגעה לעבודה בזמן, היגינה אישית ופעילויות נורמליות בהן מתמקדים הלקוחות.

אור לנפש מעודד את לקוחותיו לנצל הזדמנויות השמה לתעסוקה. הזדמנויות אלה מספקות אינטראקציה חיובית עם החברה ברמה המתאימה והנוחה לכל לקוח. כמו כן משמש הארגון כגורם מקשר בין לקוחות למקומות עבודה ולרופאים.

איבחון פסיכיאטרי


מקרר באחד מהדירות

הקליניקה להערכה פסיכיאטרית מעניקה שירות הכולל פסיכיאטר מנוסה וכן מטפלים ועובדים סוציאליים העוסקים בתחום זמן רב. הפסיכיאטר מאייש קליניקה במשרדי אור לנפש אחת לשבוע, והשירות פתוח לציבור הרחב, בין אם הם כבר לקוחות ובין אם לא.

עבודה עם משפחות

אור לנפש תומך גם במשפחות. הצוות מספק ייעוץ מקצועי בעת הצורך, בכדי לעזור למשפחות להבין מה הלקוח חווה, וכיצד המשפחה יכולה לסייע (כגון ע"י תזכורת לקחת תרופות, ולהיפגש עם צוות העובדים והפסיכיאטר).

02.622.3294 | contact@ohrlenefesh.org | אור לנפש